Ułatwienia dostępu

Uczniowie klasy 3b po raz kolejny wzięli udział w lekcji bibliotecznej w Książnicy Płockiej im. W. Broniewskiego Filia nr 4. Temat zajęć "Od pisarza do bibliotekarza" pozwolił dzieciom poznać drogę książki od autora do pojawienia się jej w księgarni, czy bibliotece. Oprócz podanej wiedzy, dzieci miały wykonać okładkę do własnej, wymyślonej książki. Niektórzy odkryli u siebie talent pisarski. Może kiedyś zaowocuje i spotkamy czyjąś książkę w księgarni! Kto wie? A tymczasem dziękujemy za czas spędzony w Książnicy. Oby nie był zmarnowany! 

Union Dental
Adres
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(24) 364 31 21
Godziny otwarcia
  • Sekretariat
    7:30 - 15:30
  • Świetlica

    7:00 - 16:00

© Szkoła Podstawowa nr 16. All rights reserved.
.
© Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku