Ułatwienia dostępu

Dzień liczby Pi (π) jest obchodzony każdego roku 14 marca. To prawdziwe święto poświęcone słynnej matematycznej stałej, która jest podstawą wielu ważnych obliczeń i ma zastosowanie w różnych dziedzinach nauki i technologii.

Na czym polega Dzień Liczby Pi, jak wyglądają jego obchody i jaką nazwę nosi w innych językach oraz kilka ciekawostek przedstawiła w interesującej prezentacji uczennica klasy 8c. Zapraszamy do obejrzenia.

Union Dental
Adres
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(24) 364 31 21
Godziny otwarcia
  • Sekretariat
    7:30 - 15:30
  • Świetlica

    7:00 - 16:00

© Szkoła Podstawowa nr 16. All rights reserved.
.
© Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku