Ułatwienia dostępu

Eliminacje szkolne do XXVIII edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej z języka polskiego dla uczniów klas czwartych

19 lutego 2024 roku chętni uczniowie z klas czwartych wzięli udział w szkolnych eliminacjach do XXVIII edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej z języka polskiego. Spośród ośmiorga czwartoklasistów z kl. 4b i kl. 4c zostanie wybrana trzyosobowa drużyna, która w kwietniu będzie rywalizować z innymi uczniami z Płocka i okolic, aby uzyskać jak najlepszy wynik dla „Szesnastki”. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki! 

 

Union Dental
Adres
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock
Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(24) 364 31 21
Godziny otwarcia
  • Sekretariat
    7:30 - 15:30
  • Świetlica

    7:00 - 16:00

© Szkoła Podstawowa nr 16. All rights reserved.
.
© Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku